Wróć

Paweł Sieczkowski

Prezes zarządu
 • Doświadczenie zawodowe

  Posiadam blisko dziesięcioletnie doświadczenie we wspieraniu przedsiębiorców w zakresie budowania wieloletnich strategii wykorzystania pomocy publicznej na rzecz rozwoju innowacji.

  Jestem współzałożycielem oraz byłym Członkiem Zarządu InnovaTree Sp. Z o. o. – czołowej firmy doradczej wyspecjalizowanej w pozyskiwaniu dotacji na projekty B+R oraz inwestycje.

  Pozyskałem setki milionów bezzwrotnych grantów w ramach konkursów NCBR, ABM oraz PARP.

  Zainteresowanie tematyką innowacji oraz R&D zawdzięczam pracy w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

 • O mnie

  Uważam, że miałem szczęście – mogłem połączyć rozwój zawodowy z tym, co mnie interesuje oraz daje poczucie wykonywania pracy pożytecznej, przynoszącej klientom wymierne korzyści.

  Moim celem jest przede wszystkim dobrze Państwu doradzić, wskazać takie działanie, w które sam wierzę i jestem przekonany co do jego słuszności.

  Obecnie mam przyjemność rozwijać projekt Frontline Biosciences S.A., który uważam za unikalny w skali polskiego rynku oraz odpowiadający na aktualne potrzeby branży medycznej.

  Potrzeba konsultanta, który potrafi coś więcej, niż tylko wypełnić wniosek informacjami dostarczonymi przez klienta. Musimy chcieć i potrafić być kreatorami oraz współtwórcami realizowanych przedsięwzięć.

blank