Wróć

Ingrid Kittel

Niezależny doradca ds. Medical Devices
 • Doświadczenie zawodowe

  Od ponad dwudziestu lat pracuję w świecie medycyny. W swojej karierze zetknęłam się zarówno z przemysłem farmaceutycznym, jak i biznesem biotechnologicznym, jednak Medical Devices to obszar, w którym poruszam się jako ekspert w zakresie koordynowania rozwoju innowacyjnych technologii i ich komercjalizacji na rynkach światowych.

   

  Od ponad dekady współpracuję z firmami z listy Top 10 Global Pharma oraz MedTech z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, wspierając rozwój ich portfolio produktowego poprzez koordynację projektów badawczych i rozwojowych, nie tylko od strony technologicznej, ale przede wszystkim w kontekście komercyjnym.

   

  Wprowadzanie nowoczesnych technologii w medycynie na rynki światowe jest ogromnym wyzwaniem, daje mi jednak dostęp do unikalnej wiedzy z zakresu designu, procesów wytwórczych, prawa medycznego i najnowszych regulacji, a także trendów pojawiających się w nowoczesnych terapiach.  

 • O mnie

  Jako Członek Rady Nadzorczej we Frontline Biosciences S.A. jestem niezależnym doradcą w projektach związanych z Medical Devices, realizowanych przez spółkę.

  Działanie z tak ambitnym zespołem jest dla mnie niewątpliwie kolejnym etapem wykorzystania mojego wykształcenia i wiedzy praktycznej do podnoszenia jakości współpracy oferowanej przez Frontline Biosciences obecnym i nowym klientom.